Gilson pipety
  
     Špičky Gilson
     Malé přístroje Gilson
  Odsávací stanice
  Peristaltické pumpy
  GmCLab
  Trackman
     Servis
  Servisní podmínky a ceny
  Náhradní díly
  Uživatelská příručka
  Pipetambulance - podmínky
     O společnosti
Sipoch spol. s r.o.
Již od roku 1996 je naše firma výhradním zástupcem firmy Gilson, která je světovým výrobcem pipet a další přístrojové techniky pro manipulaci s kapalinami a kapalinovou chromatografii.

Pro kompletaci systémů nabízíme doplňkový sortiment zejména od firem Upchurch, Rheodyne a Omnifit. Pokud nenajdeme vyhovující řešení u těchto nebo i jiných výrobců, jsme schopni upravit nebo přímo vyrobit přístroje a komponenty na míru. Součástí našich služeb je zajištění servisu celého sortimentu včetně poradenství a školení.

Jestliže máte zájem o návrh řešení, kontaktuje nás. Jsme připraveni Vám poskytnout veškeré důležité informace a souvislosti, které jsou nutné k optimálnímu řešení.

V obchodním rejstříku nás naleznete zde.


     Vyhledávání
     Certifikovaný partner


Společnost SIPOCH, spol. s r.o. je výhradní distributor a jediné certifikované servisní středisko produktů GILSON na území ČR a SR.


     Právní forma


Společnost SIPOCH, spol. s r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze C 27594, IČ 6049 0748Home     O společnosti    Servis    Ceníky    Ke stažení    Kontakt    Právní informace

Tato firemní prezentace je optimalizována pro počítače s rozlišením 1680 x 1050 bodů ve 32bit barevné paletě a vyšší
Společnost Sipoch doporučuje prohlížeč Microsoft Internet Explorer 8.0, Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera 10.0 a vyšší
   

© 2006 - 2013 Sipoch, spol. s r.o.