Pipetman L
Související produkty:
Podobné produkty:
PIPETMAN® M Connected je elektronická pipeta s podporou Bluetooth®, která nabízí správnost a přesnost ve standardním i opakovaném pipetovacím režimu. PIPETMAN M Connected nevyžaduje prakticky žádné pipetovací síly k nasávání a dávkování vzorků, pomáhá snižovat únavu při pipetování a zvyšuje efektivitu pipetování. Pipeta spolupracuje v reálném čase s TRACKMAN®Connected, takže plánování a provádění pipetovacích postupů je rychlejší, jednodušší a spolehlivější. PIPETMAN M Connected je k dispozici ve 20 modelech pokrývajících rozsah objemu od 0,5 µL do 10 ml v jednom kanálu a 0,5 µL až 1200 µL ve vícekanálovém provedení.


Správné a přesné pipetování

Motorizovaný píst umožňuje vysokou reprodukovatelnost a přesnost pipetování ve všech režimech. Ve spojení s TRACKMAN Connected a jeho aplikací PipettePilot™ snižuje PIPETMAN M Connected riziko lidské chyby přenosem ověřitelných parametrů pipetování a příkazů do pipety.


Zvýšená funkčnost

Intuitivní rozhraní má pět pipetovacích režimů pro velké množství aplikací: pipetování, opakování, mix, reverzní a vlastní. Vytvořte a přeneste až 10 vlastních postupů z PIPETMAN M Connected Software do vaší pipety. Připojení Bluetooth umožňuje komunikaci s TRACKMAN Connected a pomáhá vás vést vaším postupem a říká vám, kde, kdy a kolik pipetovat pomocí interakcí v reálném čase.


Jednoduché a pohodlné použití

Nasávejte a vypouštějte jedním kliknutím tlačítka a snadno odhoďte špičky. Lehký a ergonomický design je vyvinut tak, aby pohodlně padl do ruky a vytvořil tak maximální pohodlí při pipetování.


Patentovaná konstrukce zajišťuje maximální shodu dávkovaných objemů napříč kanály

Stejně jako Pipetman Neo i Pipetman M multi garantuje stejný posuv pístů ve všech kanálech díky vedení vozíčku s písty po paralelních ozubených drahách. Tím je dosaženo maximální shodnosti nasávaného a dávkovaného objemu.
Unikátní držák špiček s postupnou řadou těsnících kroužků zajistí udržení a těsnost špiček od různých výrobců. Kompatibilita se špičkami jiných výrobců však neznamená nic víc, než že špička drží, těsní a lze ji odhodit. Technická specifikace a prohlášení o shodě s ISO8655 jsou platné jen se špičkami Gilson Pipetman.
Náhled tabulky
     Vyhledávání


Home     O společnosti    Servis    Ceníky    Ke stažení    Kontakt    Právní informace
Copyright © 2006-2024 Sipoch, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.