Gilson pipety
  
     Špičky Gilson
     Malé přístroje Gilson
  Odsávací stanice
  Peristaltické pumpy
  GmCLab
  Trackman
     Servis
  Servisní podmínky a ceny
  Náhradní díly
  Uživatelská příručka
  Pipetambulance - podmínky
     Špičky Pipetman 2 - 200


Výroba

Konstrukce špiček Pipetman je navržena tak, aby splnila nejpřísnější požadavky z různých oblastí, jako např. PCR, molekulární biologie apod. Z důvodu zabránění jakékoli kontaminaci lidským činitelem, je celý proces výroby špiček plně automatizovaný. Všechny, nejen sterilní a filtrové špičky, jsou vyráběny v super-čistých prostorech. Sterilita špiček je zaručena úrovní SAL 10-6 dosažené použitím gama záření. Toto ošetření indikuje nálepka na obalu, která po dostatečném ozáření nevratně změní barvu ze žluté na červenou.

Materiál

Špičky Pipetman jsou vyráběny z nejkvalitnějšího čistého polypropylenu a tím je zaručena nulová kontaminace – ovlivnění vzorku materiálem špičky. Tento čistý polypropylen je vysoce hydrofobní. Zaručuje nejnižší možnou retenci nezávisle na pipetované kapalině bez přidávání nějakých chemických látek, které mohou kontaminovat nebo ovlivňovat vzorek.

Špičky s filtrem

Filtr ve špičce je z HD-PE. K jeho fixaci nejsou použita žádná lepidla, která by mohla ovlivnit vaše vzorky. Porózita filtru byla stanovena tak, aby vytvořila účinnou překážku zachycující aerosoly vytvářené během pipetování. Tento fakt je ověřen dlouholetou praxí.


     Vyhledávání


Home     O společnosti    Servis    Ceníky    Ke stažení    Kontakt    Právní informace

Tato firemní prezentace je optimalizována pro počítače s rozlišením 1680 x 1050 bodů ve 32bit barevné paletě a vyšší
Společnost Sipoch doporučuje prohlížeč Microsoft Internet Explorer 8.0, Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera 10.0 a vyšší
   

© 2006 - 2013 Sipoch, spol. s r.o.