Gilson pipety
  
     Špičky Gilson
     Malé přístroje Gilson
  Odsávací stanice
  Peristaltické pumpy
  GmCLab
  Trackman
     Servis
  Servisní podmínky a ceny
  Náhradní díly
  Uživatelská příručka
  Pipetambulance - podmínky
     Pipetman Neo
Podobné produkty:
Pipetman Neo je plynule nastavitelná, air displacement pipeta, která odpovídá nárůstu požadavků na minimalizaci poškození z opakovaných činností (RSI syndrom). Nabízí všechny výhody legendárního PIPETMANU, doplněné o zvýšený komfort. Je snadno použitelný a jistě oceníte plynulé ovládání pístu a další vylepšení.

Komfortní pipetování
  • Barevně rozlišená tlačítka v souladu s barevným značením špiček Gilson pomáhají rozlišit verze Pipetman Classic a Neo.
  • Nově upravené pružiny pístových sestav vedou k výraznému snížení ovládacích sil při pipetování. U některých modelů je toto snížení až 50% oproti předchozímu modelu Classic.

Přesné a správné měření

Výsledky, na které se můžete spolehnout – Pipetman Neo je na nominálním objemu 2x přesnější než vyžaduje ISO 8655. Udané specifikace jsou platné pouze při použití odpovídajících špiček Pipetman.

Snadná údržba

Nové uchycení odhazovače zjednodušuje jeho demontáž při běžné údržbě. Navíc časté sundávání nezpůsobí opotřebení úchytu odhazovače a jeho následné samovolné sjíždění.

Doplňující informace
  • U pipet P200 Neo je možné pipety použít až do 250 µl.
  • V souladu s ISO 8655 je garantovaný rozsah 10 % až 100 % nominálního objemu.
  • Jednokanálové modely Pipetmanu Neo v šesti modelech pokrývají rozsah 0,1 µl až 1000 µl. Pro objemy nad 1000 µl lze použít Pipetman Classic, pro objemy nad 10 ml doporučujeme pipety Repetman nebo Macroman.
  • K nové pipetě je možné objednat akreditovaný kalibrační certifikát ISO 17025 – ISO 8655.

     Vyhledávání


Home     O společnosti    Servis    Ceníky    Ke stažení    Kontakt    Právní informace

Tato firemní prezentace je optimalizována pro počítače s rozlišením 1680 x 1050 bodů ve 32bit barevné paletě a vyšší
Společnost Sipoch doporučuje prohlížeč Microsoft Internet Explorer 8.0, Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera 10.0 a vyšší
   

© 2006 - 2013 Sipoch, spol. s r.o.